Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 18
Wyświetla od 1 do 10 z 19 pozycji.

Ja nie miałabym nic przeciwko gdybym mogła prowadzić konsultacje u nas przy otwartych drzwiach...a byłby święty spokój

Paranoja z molestowaniem wywołana przez zachodni feminizm powoduje, że w USA i Kanadzie zaczynają się pojawiać oskarżenia o molestowanie z zemsty, ponieważ student/studentka nie otrzymali oceny jaką chcieli. Wykładowcy zaczynają prowadzić konsultacje przy otwartych drzwiach.

W tym przypadku obstawalabym za zemstą studentów. Problem.jest taki, że jeśli mu nic nie udowodnią to ma prawo ich pozwać o zniesławienie...sprawa mało prawdopodobna

"W lutym 2004 roku studentka III roku zaocznej socjologii w WSSG w Tyczynie ubiegała się o pisemne zaliczenie u Tadeusza Ch. W pewnym momencie profesor miał stwierdzić, że zdająca ściąga i przesadził ją do przedostatniej ławki. Sam miał stanąć za jej plecami, włożyć rękę pod jej bluzkę i dotykać jej nagich pleców i górnej części pośladków. Studentka miała się odsunąć od niego, a następnie wyjść z sali. Po dwóch tygodniach powiadomiła o incydencie władze szkoły i prokuraturę".

https://wiadomosci.wp.pl/wyrok-dla-wykladowcy-za-molestowanie-studentki-6036757425665153a

Albo facet jest nienormalny, albo to zemsta studentów. Jak można w obecności kilkudziesięciu studentów molestować?

20 lat temu trudno było udowodnić... dziś żaden problem milon możliwości

No właśnie zakaz wykonywania zawodu...to powinno odstraszyć.... widać nie odstrasza niektórych. Studentka czy doktorantką to łatwy łup

Ja też natknąłem się w Internecie na profesora ze znacznym dorobkiem, który ma wyrok za uzależnianie zaliczenia od umówienia się z nim przez studentki. Taki wyrok skutkuje pozbawieniem prawa do wykonywania zawodu. Ciekawe, że człowiek wykształcony nie wie o takich konsekwencjach, a może czuje się teflonowy na takim stanowisku.

ehehe

Jeśli jakiś Pan z uczelni wchodzi w relacje, której nie powinien mieć ze studentka lub doktorantką to może w dzisiejszych czasach się przejechać. Jest tyle możliwości nagrywania....U nas sprzed kilku laty Prof był zwolniony z uczelni bo studentka zaoczna a właściwie jej mąż się wściekł. Kobieta sobie nie radziła z Panem Profesorem. Gdy była już sprawa to okazało się, że Pan jest więcej. Można można....Nie pamiętam czy zachował tytuł profesora ale napewno został zwolniony z uczelni.

Wszystko się liczy. ale w przypadku mężczyzn aby dziewczyna była zmysłowo -piękna.

O'can

Liczą się aspekty kulturowe bardziej niż biologiczne. Ludzie w każdej epoce coś sobie ubzdurają odnośnie wyglądu i to jest dla nich wyrocznią. Np. figura lalki Barbie obecnie jest modelem.

Wyświetla od 1 do 10 z 19 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

4.png4.png3.png2.png3.png0.png