Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 0
Wyświetla od 1 do 1 z 1 pozycji.

Przyczyny przegranej PO:

1. W ciągu ostatniego ćwierćwiecza sukces osiągnęło powiedzmy 20% społeczeństwa a kilka milionów ludzi przegrało swoje życie w wyniku destrukcji polskiej bazy przemysłowej. Stopa zatrudnienia po reformach oscyluje w granicach 55%. Co robi prawie połowa zdolnych do pracy Polaków?

2. Tych którzy przegrali swoje życie wyszydzano i nimi gardzono jako moherami, którym należy schować dowód przed wyborami.

3. Reformy narzucone przez Zachód nie przyniosły spodziewanych skutków w postaci zachodnich standardów. Nie było ozdrowieńczego wpływu UE. Patologie we wszelkich dziedzinach życia społeczno-gospodarczego są powszechne.

4. M. in. Na bazie wskazanych zjawisk społeczeństwo poszło w prawo. Także młodzież zainteresowała się wojskiem i historią w wymiarze patriotycznym. Młodzi nie zostali liberalnymi kosmopolitami, jak to sobie wyobrażały unijne elity.

5. PO nie zauważyła tych trendów i dlatego nie tylko przegrała, ale nawet rozpadnie się po najbliższych wyborach parlamentarnych. Partia utraciła szerszą bazę wyborczą a jej naturalny elektorat to te wspomniane 20% lepiej sytuowanych Polaków. Nic tu nie pomoże następna fala wyszydzania milionów Polaków przez liberalne media jako tym razem faszystów i ksenofobów.

rezydent

Wyświetla od 1 do 1 z 1 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

9.png6.png9.png8.png5.png1.png