Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 3
Wyświetla od 1 do 4 z 4 pozycji.

"Walczycie o swój kraj i nazywają was rasistami. Ale dni, kiedy tego typu obelgi działały, odchodzą w przeszłość. Establishmentowe media są pieskami tego systemu. Ale każdego dnia my stajemy się mocniejsi, a oni słabsi. Niech was nazywają rasistami i ksenofobami, noście te obelgi jak medale"

Cyt. za Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/swiat/news-steve-bannon-i-marine-le-pen-lacza-sily,nId,2555645#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=other

rezydent

Polska próbuje wyrwać się ze statusu peryferyjnego i zależności, co skutkuje atakiem poprzez instytucje unijne. Nasza koncepcja Międzymorza (Trójmorza) stoi w sprzeczności z niemiecką koncepcją Mitteleuropy. Polska chciałaby stworzyć nowy biegun siły w UE, co nie podoba się Niemcom dążącym do panowania w Europie Środkowo-Wschodniej. Oto cała logika sporu instytucji unijnych z Polską.

patriota +

Praworządność w Polsce to tylko pretekst, aby osłabić nasz kraj na arenie międzynarodowej. Jeśli to robią Niemcy i Francja to jesteśmy w dobrych stosunkach z USA.

Niemcy to faszyści, najwięksi mordercy i złodzieje XX w, a Francuzi - kolaboranci. Po to USA przywróciło państwo Polskie jako alternatywa dla Niemiec i Francji.

Koncepcja Niemiec i Franci dla Europy ponosi fiasko.

Dekomunista

UE miała być krainą wiecznej szczęśliwości a tu nagle taki cios. Społeczeństwa skręcają w prawo i wyrażają niezadowolenie z sytuacji społeczno-gospodarczej. Najpierw brexit, potem Polska a teraz Włochy. Lider jednej z największych partii powiedział przed wyborami "unio odpieprz się". Misterny plan lewicy rozpada się na naszych oczach a prof. Zielonka z Oxfordu cały czas mówi, że organizacja zmierza w kierunku rozpadu. Jednak największym problemem dla elit unijnych jest polska praworządność.

$%

Wyświetla od 1 do 4 z 4 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

9.png6.png9.png8.png7.png0.png