Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 3
Wyświetla od 1 do 4 z 4 pozycji.

Reforma Gowina jest wyjątkowa, konsultowana ze wszystkimi i idąca na kompromisy, ale "Jeszcze się taki nie urodził, który by wszystkim dogodził"

oko

Przykro to stwierdzić, ale w Polsce nie ma profesorów, naukowców, a to co jest nazywa się homosovieticus.

Ich bunt czy sprzeciw wynika z likwidacji minimum kadrowego w nowej ustawie, a zastąpienie tego jednym etatem. Z tego powodu nie będzie zatrudniało się emerytów po 65 roku.

Zly

Powodzenia Panie Ministrze

protestujący profesorowie zaplanowali swoje kariery naukowe co najmniej do 85 lat, od lat nie chcą dopuścić do żadnych zmian, obronę habilitacji, własnej prywaty i jazdę młodym "kolegom" na grzbiecie mają we krwi

,.

Gowin był dzisiaj na podkarpaciu i powiedział, że przeforsuje swoją wersję reformy pomimo opozycji części profesury, która zawiązała w tej sprawie popisową koalicję. Pomijanie samodzielnych ma polegać na tym, że na studiach I stopnia ma nie być minimów kadrowych a jedynie wymóg 50% kadry na I etacie. Na podwyżki płac pieniędzy nie ma poza małymi sumami. Mamy sami walczyć o podwyżki, bo to nie jest priorytet dla rządu.

z podkarpacia

Wyświetla od 1 do 4 z 4 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

9.png6.png9.png8.png8.png7.png