Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 31
Wyświetla od 1 do 10 z 32 pozycji.

Zachód najbardziej boi się opcji narodowej w Polsce a nie PIS, który już został spacyfikowany. Będziemy obserwować ataki na Kukiza w miarę wzmacniania się tego ugrupowania i próby delegalizacji innych ugrupowań jako neofaszystowskich. Polscy poszli w prawo i na prawo od PISu spogląda coraz większa część elektoratu. Będzie ciekawie.

Właśnie pana premiera pogonili stoczniowcy na pomorzu. Jak znam życie to byli opłaceni zadymiarze przez partie zewnętrzna (PO. SLD, Nowoczesna itd.)

O'can

Przeczytałem ten tekst i jest on bardzo słaby. Rosja, USA i Wielka Brytania rozbroiły Ukrainę. Jednak nasza słabości i nie mądrość tkwi w homo-sovieticus. Zdrajców i oprawców komunistycznych w Polsce należny ukarać, a nie płacić im wysokie emerytury i pozwalać na szerzenie bolszewizmu poprzez dzieci resortowe.

Dziwie się panu premierowi Morawieckiemu, ze popiera bolszewików w Polsce.

Patriota

Zawężasz przyczyny krytycznego stanu państwa polskiego do komunistów. Problem jest szerszy, przecież transformacja przebiegała pod zarządem Zachodu. Widocznie Zachód się nie sprawdził - a może własnie o to chodziło, aby powstało słabe państwo na peryferiach UE w niemieckiej strefie wpływów. Przeczytaj także wywiad z prof. Czesławem Partaczem "Mniejszości trzymają Polskę za gardło jak sycylijska mafia" http://prawy.pl/11448-ekspert-mniejszosci-trzymaja-polske-za-gardlo-jak-sycylijska-mafia/

Taki system działa na uczelniach, gdzie kradną stopnie i tytuły naukowe, a projekty badawcze są zwykłymi przekrętami finansowymi, podobnie jak w rolnictwie spółdzielcze grupy producentów

wyłudziły kilkaset milionów złotych z dotacji.

https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Wyludzenia-i-oszustwa-na-190-mln-zl-Lacznie-74-zarzuty-n90378.html

Rząd jest bardzo słaby i nie rozwiązuje żadnych problemów. Z tego powodu cierpi m.in. szkolnictwo wyższe, wszędzie tylko przekręty i oszustwa komunistów.

Zly

Przez taką uległość jesteśmy krajem kolonialnym o ustroju mafijno-komunistyczno-agenturalnym.

Patriota

Podsłuchani ministrowie w rządzie PO-PSL powiedzieli czym jest nasze państwo. Jako że byli światłymi euroentuzjastami na wysokich stanowiskach należy im wierzyć.

Premier Orban jest bezpieczny, bo Węgry i inne państwa płacą zaledwie 1% PKB. Składka jest niska i zawsze można wyjść z Unii Europejskiej. Ostatni słyszałem, że Niemcy i Francja chcą wpłacać wyższą składkę wyrównującą tym samym straty wynikające z wyjścia Wielkiej Brytanii.

O'can

Znawcy problematyki UE wiedzą, że ta organizacja była nieformalnie zarządzana przez tandem niemiecko-francuski a od kiedy Francja osłabła przez Niemcy. To z gabinetu Angeli wychodzą projekty nowych aktów prawa UE i polityk. Teraz potwierdził to list głównie amerykańskich intelektualistów do Angeli, w którym zarzucają jej bezczynność wobec Orbana. Co ma Angela do Orbana, a to, że może ona zmontować przeciwko niemu atak wykorzystując instytucje unijne. To samo już się odbyło w stosunku do Polski.

sobiepan

UE uchodzi w Polsce za największe osiągnięcie w historii ludzkości. Polska od 500 lat nie była w tak wspaniałej sytuacji jak obecnie i to dzięki UE. Tylko ciemnogród i zaścianek tego nie widzi. Tymczasem profesorowie Jan Zielonka i Gwynthian Prins (z Oxfordu i Cambridge) uważają, że UE rozpadnie się w ciągu kilkunastu lat głównie z powodu wprowadzenia waluty Euro. Sztywne kursy walutowe uniemożliwiają dostosowanie gospodarek do sytuacji rynkowej a w konsekwencji wywołują kryzys ekonomiczny głównie w takich państwach jak Hiszpania, Włochy czy Grecja. Efektem kryzysu są nastroje prawicowe i nacjonalistyczne, które w sensie politycznym rozsadzają organizację od środka.

z ciemnogrodu

Wyświetla od 1 do 10 z 32 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

9.png6.png9.png8.png5.png6.png