Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 15
Wyświetla od 1 do 10 z 16 pozycji.

prof. Kudrycka jest za Ustawą 2.0, może cała PO też, a PiS będzie przeciw:

http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103454,22491036,nie-rozumiem-pomyslu-gowina-i-tworzenia-nowej-partii-no-chyba.html

.

Wielki szacunek dla ludzi, którzy potrafili się odnaleźć za granicą. Tam jest cały świat rywalizujący o miejsca pracy. Jak ktoś kiedyś tam pracował to wie o czym myślę.

n

Miedzy innymi po to aby wprowadzić ład i porządek w tym fikcyjnym państwie.

O'can

Tylko pytanie po co wracać ? skoro w kraju mafia i czerwoni kradną, a PIS ich nie wsadza do cel+.

Bialy

Takie powroty są bolesne, ale warto wrócić do ojczyzny

O'can

Na razie nie widać ich powrotów na uczelnie Q, bo nie mają gwarancji etatów.

Ja

Wiem, ze nasze uczelnie są opętane przez kastę pseudonaukowców podobnie jak kastę sędziowską. W obu przypadkach kasty nie chcą poddać się kontroli społecznej i walczą o utrzymanie przywilejów i wpływów.

Kiedyś miałem propozycje pracy na uczelni w USA, ale nie skorzystałem. Niestety teraz muszę klepać biedę w fikcyjnym państwie.

Do tej poniższej pensji należny doliczyć 13-tkę (~4000 zl netto) i wczasy pod gruszą (~1000 zl) oraz dodatek świąteczny (~400 zl)

Komentator

Gdybym miała ugryntowaną pozycję za granicą to bym nigdy na uczelnie nie wróciła do Polski do czego jako dr wracać do poniewierki i zawiści habilitowanych o dorobek do niszczenia....do niezdrowych warunków pracy.....po co i na co....

Do Komentator

Akurat habilitant na uczelni jest biedny....proszę tu dyrdymałów nie pisać bo boli żołądek w wielu przypadkach za nic nie robienie zdecydowanie zarabia za dużo....nawet jak twierdzi tu jeden pensja jest głodowa...ja nie uważam że 4.000 zł to głód za to że wielu z nich przyjdzie i nawet prac mgr czy licencjackich nie przeczyta i powyciera podłogę mgr. Mam takich młodych hab.na wydziale że zakrawa to na żart i z nauki i z ludzi....nic dodać nic ująć. ...tylko płakać się chce.

Akurat

Jest wyraznia róznica w płacach, a rzad stawia na komunistyczna kaste sedziow a nie na lewych naukowców.

O'can

Wyświetla od 1 do 10 z 16 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

9.png6.png6.png5.png1.png6.png