Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 36
Wyświetla od 1 do 10 z 37 pozycji.

Nauki społeczne zawsze były częścią polityki i ideologii. Tego się nie da rozdzielić. Kees van der Pijl, profesor na emeryturze, pisze, że od kiedy zwyciężył neoliberalny kapitalizm, nagrody nobla w dziedzinie ekonomii dostawali głównie piewcy "wolnego" rynku. Tylko, że 2008 r. obalił ich teorie.

W Polsce po 1989 r. zostawało się uwalonym za krytykę komunizmu, bo profesura poza wyjątkami była postkomunistyczna. Teraz jest tak samo tylko wchodzą w grę inne kryteria.

cyt.: "Jarosław Gowin podkreślił, że jednym z jego ministerialnych deklaracji było postawienie "ściany ogniowej" między szkolnictwem wyższym i polityką. Jak ocenił, przez trzy minione lata to się udawało".

:shock: :lol: :lol: :lol:

https://www.pulshr.pl/edukacja/jaroslaw-gowin-pokusa-upolitycznienia-nauki-moze-zniszczyc-swiat-akademicki,63901.html

Tylko dlaczego Gowin twierdzi, że sympatie lub antypatie polityczne zaczynają rzutować na wyniki głosowań nad czyjąś profesurą, czy habilitacją. Naprawdę "zaczynają"??? :D

http://mewkid.net/buy-amoxicillin/ - Amoxicillin 500mg Capsules <a href="http://mewkid.net/buy-amoxicillin/">Buy Amoxicillin</a> vge.jzpo.habilitacja.eu.yjw.gt http://mewkid.net/buy-amoxicillin/

uyubueyepos

http://mewkid.net/buy-amoxicillin/ - Buy Amoxicillin Online <a href="http://mewkid.net/buy-amoxicillin/">Amoxicillin Online</a> oxk.qwki.habilitacja.eu.tan.or http://mewkid.net/buy-amoxicillin/

omaxeyoxati

Вас не устраивает ваша фигура?

А вы хотите похудеть?

Но у вас не получается?

И Вы отказались от мысли иметь красивую фигуру...

А решение есть есть и оно очень простое!

Хотите узнать вот оно!

Узнай всё скорее жми: как похудеть за 3 месяца в домашних условиях

AdellaisaThoup

http://konstytucjadlanauki.gov.pl/pobierz-projekt

Tak, tak, piszcie uwagi, jest jeszcze kilka dni. Czekają do 19. października

pan vigo

A gdzie jest projekt ustawy dajcie linkapisze:

 

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosław Gowin podczas Narodowego Kongresu Nauki w Krakowie przedstawił projekt ustawy 2.0. Tekst ustawy do pobrania znajduje się na stronie:

https://nkn.gov.pl/ustawa-2-0/.

Jednocześnie proszę o przekazanie wszystkim zainteresowanym informacji, że istnieje możliwość przesłania bezpośrednio przez pracowników i studentów uwag dotyczących założeń nowej ustawy na adres e-mailowy: uwagidoreformy @[at] nauka [dot] gov.pl.

News

No i dalej leśne dziadki góra

Wyświetla od 1 do 10 z 37 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

3.png7.png9.png5.png7.png2.png