Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 6
Wyświetla od 1 do 7 z 7 pozycji.

http://mewkid.net/when-is-xuxlya/ - Amoxicillin 500mg Capsules <a href="http://mewkid.net/when-is-xuxlya/">Buy Amoxicillin</a> oyy.ksdj.habilitacja.eu.nhu.kb http://mewkid.net/when-is-xuxlya/

agifetog

http://mewkid.net/when-is-xuxlya/ - Buy Amoxicillin Online <a href="http://mewkid.net/when-is-xuxlya/">Buy Amoxicillin</a> gxj.hjwj.habilitacja.eu.kjq.zb http://mewkid.net/when-is-xuxlya/

urebeyofu

Powinni wprowadzić obowiązkową służbę wojskową dla wszystkich, także dla kobiet w ramach równouprawnienia. Wtedy nagle wzrósłby nabór na uczelniach. Pokonalibyśmy niż demograficzny.

yes we can

Po co to robi rząd, jeżeli potrzebują żołnierzy to mogą wcielić innych mundurowych np.

policjantów (100 tys), strażaków, sportowców itd. W czasie wojny trzeba chronić inteligencję, a nie rzucać ich na "rzeź".

Ktoś tu za krótko myślał.

O'can

Może dojść do paradoksu, ze nauczyciele akademiccy (zdrajcy Polski) ze stopniami wojskowymi PRL będą kształcili szeregowców ze tytułami zawodowymi (lic. inz. mgr).

Nowgin

Tutaj nie chodzi o pułkowników na uczelniach. Szykuje się coś gorszego. Problem polega na tym, że Polska to państwo frontowe. W przypadku wojny działania wojenne będą przebiegały na terytorium Polski a kraj zostanie obrócony w perzynę. Najpierw w ciągu pierwszych kilku dni lotnictwo wroga zniszczy infrastrukturę budowaną 20 lat za fundusze unijne. Wróg dojdzie do linii Wisły zanim NATO ruszy z odsieczą. Taki scenariusz przewidują m.in. polscy stratedzy wojenni, ale przeciętny Polak nic o tym nie wie.

szeregowiec

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego chce nieobowiązkowo zwerbować kilkaset tysięcy studentów. Po tym linkiem można znaleźć więcej szczegółów:

http://www.polskatimes.pl/fakty/polityka/a/studenci-w-kamasze-rusza-program-legia-akademicka,12405884/

Historia zatoczyła koło i powraca wojsko i SB-ecy jak z czasów PRL na uczelnie. Jeszcze nie usunęli poprzednich "pałkowników PRL-u" z uczelni, a tu werbują nowych pałkowników plus+.

Co za chichot historii, widać, że rząd i prezydent inteligencją nie grzeszą.

Patriota

Wyświetla od 1 do 7 z 7 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

6.png0.png0.png1.png7.png4.png