Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 1
Wyświetla od 1 do 2 z 2 pozycji.

Przepraszam to nie konsultacje w sprawie habilitacji, pomyliłam się ale i tak może ktoś skorzystać.

Mango

Szanowni Państwo,

wobec zaproszenia jakie wystosował Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju Tadeusz Kościński do przedstawicieli nauki i wszystkich pracowników oraz studentów Uniwersytetu Szczecińskiego, zapraszamy Państwa do zgłaszania opinii i sugestii nt. projektu Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju do 30. września 2016 r. poprzez formularz dostępny na stronie Ministerstwa Rozwoju:

https://www.mr.gov.pl/strony/plan-na-rzecz-odpowiedzialnego-rozwoju/przeslij-opinie-o-strategii-odpowiedzialnego-rozwoju/

Na podstawie Planu na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju, w lipcu br. powstał projekt Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju. Sierpień i wrzesień to czas na poddanie go szerokim konsultacjom społecznym. W październiku finalna wersja dokumentu trafi pod obrady Rady Ministrów.

Więcej informacji na temat Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju:

https://www.mr.gov.pl/strony/plan-na-rzecz-odpowiedzialnego-rozwoju/konferencje-konsultacyjne/.

Mango

Wyświetla od 1 do 2 z 2 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

1.png0.png0.png8.png5.png7.png3.png