Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 4
Wyświetla od 1 do 3 z 3 pozycji.

Słuszne powyższe fakty z którymi każdy Polak zgodzi się. Dodam znane stwierdzenie, że ludzie mogą kłamać a pieniądze nie, które może wytłumaczyć atak urzędników UE na Polskę.

Wystarczy sprawdzić przepływ pieniędzy i kto za nimi stoi, a cała prawda wyjdzie na jaw.

Wizyta prezydenta USA postawiła właśnie Niemców i Francuzów do kąta, a na cześć Polski wygłosił peany.

asystent - historyk

Unia Europejska to mechanizm wymuszania decyzji niemiecko-francuskich na 28 państwach członkowskich. Każda próba sprzeciwu kończy się oskarżeniami o faszyzację kraju oraz ogólną nagonką medialną w skali europejskiej. Dlaczego tak jest? Przy rozszerzaniu UE o państwa Europy Środkowo-Wschodniej zastosowano XIX wieczną zasadę dopuszczania państw mniej cywilizowanych do europejskiego koncertu narodów. Nas przyjęto jako państwo peryferyjne w stosunku do centrum cywilizacyjnego europy zachodniej, czyli zacofane państwo, które należało ucywilizować. Tę koncepcję Zachód stosuje do dnia dzisiejszego w przypadku jakiegokolwiek oporu. Zaczynają się połajanki i naruszenia suwerenności słabszych państw. Koncepcja wartości unijnych należy do "prawa miękkiego", czyli do zaleceń. Na takiej podstawie nie można wszczynać żadnych procedur. Wymiar sprawiedliwości to wewnętrzna sprawa Polski, nieregulowana przez prawo unijne. UE może sprawdzać legalność tylko z punktu widzenia prawa unijnego.

obywatel unijny drugiej kategorii

Nurtuje mnie odpowiedz na pytanie

czy Polacy potrafią bronić naszych interesów w UE ?

Mam wrażenie, ze p. Donald T. i pozostali popierają opcję niemiecką, czyli są folksdojczami.

asystent - historyk

Wyświetla od 1 do 3 z 3 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

6.png1.png3.png9.png5.png9.png