Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 36
Wyświetla od 1 do 10 z 37 pozycji.

http://mewkid.net/when-is-xuxlya/ - Amoxicillin <a href="http://mewkid.net/when-is-xuxlya/">Amoxicillin Without Prescription</a> fqf.gide.habilitacja.eu.zlq.qs http://mewkid.net/when-is-xuxlya/

oijpemek

http://mewkid.net/when-is-xuxlya/ - 18 <a href="http://mewkid.net/when-is-xuxlya/">Buy Amoxicillin</a> qqh.cmnj.habilitacja.eu.med.ze http://mewkid.net/when-is-xuxlya/

ayefaxuwix

http://mewkid.net/when-is-xuxlya/ - Amoxicillin Online <a href="http://mewkid.net/when-is-xuxlya/">Amoxicillin Without Prescription</a> hpa.elkw.habilitacja.eu.efl.qi http://mewkid.net/when-is-xuxlya/

axosijuyuho

http://mewkid.net/when-is-xuxlya/ - Amoxicillin Online <a href="http://mewkid.net/when-is-xuxlya/">Amoxicillin Without Prescription</a> spc.pgbi.habilitacja.eu.pni.rm http://mewkid.net/when-is-xuxlya/

eejixebacajop

Z powyższej konkluzji rodzą się proste pytania:

czy był pan w latach 80-tych w wojsku i jaki miał/ma pan stopień ?

anonim_81

Zmiana na uczelniach wymaga takiego samego podejścia jak sądownictwo, czyli ostre cięcie kończące pewną epoką bezprawia i postkomunizmu/komunizmu.

Ma pan rację, ze awanse są z klucza partyjnego i znajomości, które wymagają ostrego cięcia jakąś ustawą.

3MASH

Pani Joanna nie ma tylko tu swojego postępowania ake są zamieszczone i inne gdzie ludzie mieli odwagę pokazać co im zrobiono są i profesorowie, którym też utraca się postępowania.....to coś pokazuje. Nie ważne jaką naukę robisprzeciwników kto za Tobą stoi albo jakich masz przeciwników. Tak to trochę wygląda.

Hm niezależnie czy Pani Joanna ma rację czy jej nie ma to trzeba mówić o patologiach w nauce i przy nafawaniu tytułów naukowych bo one są i z tego co mówi się w kuluarach jest tego coraz więcej. Nie ma oficjalnej definicji autoplagiatu i niestety rzucanie sobie słów na wiatr o jego istnieniu jest nieidpowiednie....każdy ma prawo sądzić co uważa ale fakt jest faktem niezaprzeczalnym w nauce polskiej jest b.źle. Czy planowane zmiany coś pomogą nie wiem ale na pewno działać trzeba.

Przyspieszona ścieżka kariery naukowej potwierdza działalność SB-cką. Uczelnia Kopernika SB-ekami stoi, ale to dotyczy pozostałych uczelni komunistycznych w Polsce.

x

Koleżanko!

Kimże Pani jest, że miałaby się przeciwko Pani sprzysiąc cała polska pedagogika!? Na czym ta Pani wielkość, nie do strawienia przez innych, polega? Nienawidzą Pani za Nobla czy wykłady na Harvardzie?

Rozpętana akcja pokazuje przede wszystkim u Pani absolutny brak pokory. Sama siebie osądza Pani najwyżej i bezkrytycznie. „Wszyscy są głupi bo się na mnie nie poznali”. To jakiś głęboki i widoczny gołym okiem kompleks. O tym się nie pisze. To się winno leczyć.

Pytam: ile wedle Pani musi być negatywnych recenzji bez ani jednej pozytywnej) aby zrozumiała Pani, że załączony dorobek nie mieści się w standardach awansowych?

Czy jest Pani skłonna zrozumieć, że swoimi wpisami deprecjonuje Pani wszystkich kolegów, którzy na podstawie opinii znieważonych przez Panią recenzentów uzyskali naukowy awans?

Aleksander Nalaskowskipisze:

Otóż, drogi Panie Nalaskowski, "komunistyczną karierę naukową" rozpoczął pan w stanie wojennym, a wiec musiał pan być SB-ekiem i/lub komunistą. Pański krajowy dorobek jest kpiną z nauki, a gdzie jest dorobek międzynarodowy. Taki pseudonaukowiec jak pan powinny być dawno wyrzucony z uczelni.

3MASH

Wyświetla od 1 do 10 z 37 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

5.png9.png7.png9.png3.png0.png