Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 21
Wyświetla od 1 do 10 z 22 pozycji.

ludzie dostosowują się do narzuconych zasad. Mamy dwa stopnie doktorskie i kilka profesur. Doktoraty jako coś co nie ma żadnej wartości rozdaje się w Polsce bardzo łatwo i przy braku określonych minimalnych wymagań właściwie wszystkim i to jest problem.

@

Terroryzm lewicowo-komunistyczny panuje na naszych uczelniach.

Co państwo na to ?

x

Oszuści jest to subtelne określenie rektorów, ja bym bardziej dosadnie wyraził się, ze są to "Imami" szerzący komunizm i

antynaukę.

O'can

Polska nauka oszustami stoi.

Jedna mafia odeszła teraz mamy drugą mafię. Szkoda biednych Polaków.

O'can

Takie peany wygłoszone na cześć Polski, brzmi dumnie, natomiast dzisiaj również mamy problem wojny ekonomicznej, abyśmy tego nie przegrali.

x

Najczęściej tak bywało, choć w przypadku historii powstań, na dobre nam to nie wyszło. Jedynie powstanie wielkopolskie zakończyło się zwycięstwem, a pozostałe to sromotnie przegrane.

Polacy to jedyny naród na świecie, który wierzy, że można pokonać silniejsze państwo.

W tym przypadku tkwi nasza wiara, ze Polskie uczelnie będą Polskie

O'can

Ale zawsze warto cos napisać, bo historia zna przypadki humanistów, którzy obalali i tworzy nowy porządek świata.

na tym forum można sobie troszeczkę ulżyć, ponarzekać, ale to niczego nie zmieni, habilitacja to polska komunistyczna tradycja i nic i nikt tego nie może zmienić

czy warto się w to wszystko bawić? oczywiście, że polscy habilitowani nie są żadnymi autorytetami, są to osoby, które się dobrze odnalazły w tym absurdzie...

x

Proszę państwa nie wolno myśleć, ze habilitowani i profesorowie są to autorytety w nauce. Przykro to stwierdzić, ale są to nieuki i oszuści.

Dygresja do pewnej skandalicznego postepowania habilitacyjnego:

Przy odwołaniu się od decyzji o odmowie nadania stopnia dr hab. pan dr inż. (menu pomagam) skupił się głównie na wadliwym postepowaniu. Pan doktor powinien wyartykułować oszustwa członków komisji, bo nikt z członków komisji nie posiada osiągnieć naukowych do dnia dzisiejszego, a wiec uzyskane stopnie i tytuły naukowe są niezgodne z ustawą i zasadami etyki naukowca. Nadto niekompetentni członkowie świadomie utrzymywali kontakty z osobami trzecimi, co jest poważnym naruszeniem ustawy i dyskwalifikują ich jako komisję CK.

Na pana miejscu ponownie wniósłbym odwołanie do odpowiedniej instancji.

x

Wyświetla od 1 do 10 z 22 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

5.png4.png9.png6.png9.png9.png