Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 16
Wyświetla od 1 do 10 z 15 pozycji.

Może wymyślić gadżet bardziej uniwersalny,

O'can

Wątpie by ktoś róże w klapie by nosił oficjalnie na znak protestu.

łatwiej byłoby zająć się dobrymi recenzjami i autoreferatami habilitacyjnymi czy profesurami, bo ich jest bardzo mało. Autorzy chętnie chwali by się tymi dokumentacją.

Odnośnie strajków, to można przyjąć bardziej nowoczesną formę, np. jakiś gadżet.

x

Hm to byłoby być może ciekawe a i jedno miejsce też ciekawe tylko takie miejsce Pani Joanna stworzyła tzw.pomocnik. Zbieramam skrzętnie to co znalazłam w necie i wracałam tu.

Do X:

Faktycznie należałoby się zorganizować i stworzyć jedną grupę, a także publikować w jednym miejscu wszelkie patologie od recenzji poprzez plagiaty po mobbing. No i rozpowszechniać. Górnicy (a także inne grupy) skutecznie naciskają na rząd tylko dlatego, że są zorganizowani. Dopóki to są pojedyncze działania, nawet tak cenne jak ten portal, znikną w tłumie.

Pani Joanno nikt nie chowa głowy w piasek, ale każdy tekst wymaga opracowania, tak jak Pani to zrobiła (perfekcyjnie) - recenzja do recenzji, opisu sytuacji, komentarza, a to wymaga czasu. Faktycznie łatwiej jest zacytować coś na forum niż przygotować materiały do publikacji. Swojego czasu bawiłem sie w to, stąd mam całkiem sporą kolekcję różnych patologii. Teraz nie dam rady, ale obiecuję, że zajrzę do mojego archiwum w wakacje z myślę o podrzuceniu kilku kwiatków.

Hm w większa grupę tak ogłoszono tu strajk tylko gdzie są Ci ludzie? pouciekają po kontach jak przyjdzie co do czego...to jest problem naszrj nauki ale można zrobić tu link na czerwono jak ustawa i napisać strajk komitet syrajkowy linka do którego można klikać i by liczył ilość głosów. A jak ktoś chce to niech ciągnie wątek strajku. Choć ja jestem sceptyczna....

Dragon, proszę nie martw się, bo muszą nastąpić jakieś zmiany na uczelniach.

Pierwszą jaskółką jest to, ze pani Premier nie zgodziła się na wybór "szefa" CK" i specjalnie przygotowano nową trzystronicową ustawę w celu jego wyboru.

Ale to fakt, ze w Polsce uczelnie działają na podstawie głupiego (komunistycznego) prawa, którego świat nauki nie zna.

Dragon masz rację i dobrze byłoby zrobić spot dotyczący patologii na uczelniach, a w szczególności w CK. Trzeba wreszcie zorganizować się i połączyć się w większą grupę.

A zadanie dla Młodego, żeby sprawdził wszystkich członków CK pod względem osiągnieć naukowych (np. CV).

x

Owszem jest to potrzebne ale piszacy recenzje śmieją się i tyle. Bo co mu można zrobić. Owszem jest sąd. Nic nic to nie daje i ja w nic już nie wierze w domu nic.

Do Joanna: Pani Joanno wszyscy jak Polska długa i szeroka wiedzą o patologiach. Biedni mgr najczęściej nie są niczego świadomi a gdy się zorientują to zastaje ich 40stka i siedzą już cicho bo na zmiany późno. Ujawnianie nic nie da ile blogów powstało ile tekstów napisano Pani Joanno. Lubie Pani działalność ale co to daje..

O my God....toż to istna granda....ja też mam cuda w recenzji szczególnie jednej nawet kłamstwa. No nic z koniem jak nie ma co się kopać bo i tak nic z tego nie wyjdzie.

Wyświetla od 1 do 10 z 15 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

4.png9.png5.png7.png1.png8.png