Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

Proszę o wpisywanie loginu, podpisywanie się. Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 21
Wyświetla od 1 do 10 z 22 pozycji.

Dzisiaj rocznica krwawej niedzieli na Kresach – 11 lipca 1943 roku. Warto wysłuchać opinii prof. Osadczuka (oczywiście agenta Putina) na temat współczesnych relacji z braćmi ze wschodu w kontekście ludobójstwa.

http://tv-trwam.pl/film/polski-punkt-widzenia-30062018

Polak spod Lwowa

Zanim wstaniemy z tych kolan to nas powali szybsze tępo życia z Azji.

Polska cofnęła się pod naporem zewnętrznych sił ingerujących w polski proces legislacyjny. Ustawa o IPN została zmieniona bez czekania na orzeczenie TK w tej sprawie. Zachowano zapisy dotyczące zbrodni na kresach w latach 1943-1945.

iluminat

Rok temu w Hruszowicach rozebrano zdaniem polskiej strony nielegalny pomnik UPA. Jako retorsje strona ukraińska wstrzymała ekshumacje polskich ofiar u siebie. Własnie zakończono ekshumacje w Hruszowicach i nie znaleziono tam ofiar UPA. Ukraińscy oficjele nie uznają ekshumacji i obstają przy swoim stanowisku, żądając legalizacji wszystkich upamiętnień UPA w Polsce oraz odbudowy rozebranego pomnika.

Przedstawiciele upadłego państwa o gospodarce wielkości 25% polskiego PKB dyktują nam warunki. Tymczasem małe Węgry zastosowały już cały szereg sankcji wobec Ukrainy, aby wymusić realizację interesów swoich i swojej mniejszości na Ukrainie.

prawdziwy patriota

A minister Gowin z pochlebstwem homo-sovieticus cieszy się, ze proponuje komunistyczne, antynaukowe uczelnie. Podkreśla On, ze będzie konsultował swoje rozporządzenia z homo-sovieticus.

http://naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news%2C28141%2Cgowin-o-reformie-szkolnictwa-teraz-bedziemy-konsultowac-rozporzadzenia.html

O'can

Porządek dzienny 62. posiedzenia Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej w dniach 8, 9, 10 i 11 maja 2018 r. (wtorek – piątek) przewiduje Pierwsze Czytanie rządowego projektu ustawy – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce - uzasadnia Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Oraz przepisów wprowadzających.

http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/PorzadekObrad.xsp

l

Zgodnie z tematem, nasz kraj jest na kolanach. skoro Unia Europejska stara dyktować jakie prawo ma obowiązywać. Ten rząd, jaki poprzednie rządy PO-PSL, są bardzo słabe, czego dowodem jest uległość wobec. Rząd PiS-u nie chce dać "pinidzy" dla niepełnosprawnych dzieci, a za to wypłaca komunistom i generałom sowieckim wysokie emerytury.

O'can

Obstawiam, że TK orzeknie niekonstytucyjność części przepisów nowelizacji ustawy o IPN zgodnie z życzeniem wielkiego brata zza oceanu. Wtedy zacznie się tłumaczenie o braku możliwości dyskusji z orzeczeniami niezawisłych sądów i parlament dokona poprawki nowelizacji. Nie jestem w stanie prognozować czy cofnięcie się Polski będzie miało także miejsce w odniesieniu do kwestii kresowych z okresu II wojny.

qx

Polska jest strategicznym państwem w Europie dla USA.

O'can

Wyświetla od 1 do 10 z 22 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

2.png1.png2.png7.png5.png0.png