Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

Proszę o wpisywanie loginu, podpisywanie się. Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 253
Wyświetla od 201 do 210 z 254 pozycji.

Czy to żart?? zwłaszcza ostatnie zdanie...

cyt.: "Chciałbym, abyśmy w Polsce nabrali do siebie zaufania i nauczyli się wspólnie reformować nasze państwo - tak jak ma to miejsce podczas prac nad Konstytucją dla nauki".

w: http://konstytucjadlanauki.gov.pl/konstytucja-dla-nauki-po-konsultacjach

D.

sam pisze o sobie, że ukończył prestiżowe międzyobszarowe studia, he he he. Nie grzeszy skromnością.

giorgio

Oto informacje o panu wiceministrze Piotrze Mueller'ze

http://piotrmuller.pl/

pisze:

e-mail: kontakt @[at] piotrmuller [dot] pl

Oto informacje o panu wiceministrze Piotrze Mueller'ze

http://piotrmuller.pl/

Komentator

W poniedziałek 22.01 ministerstwo przedstawi zaktualizowany projekt ustawy "Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce". Na razie informacja o zmniejszeniu pensum:

http://naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news%2C27942%2Cmnisw-w-ustawie-20-obnizamy-pensum-dla-dydaktykow-z-540-do-360-godz.html

pan vigo

Piotr Mueller - nowy wiceminister nauki urodzony w 1989 r. Kto wie jakim osiągnięciom zawdzięcza swój awans?

fircyk

Rząd ten podtrzymuje ciągle poprzedni system i nie wprowadza żadnych zmian na uczelniach.

O'can

Oczywiście ten rząd prędzej czy później popełni błędy, pierwsza próba dobrej zmiany nastąpi w sadownictwo, a druga - w szkolnictwie wyższym i trzecia - służbie zdrowie. W tych dwóch ostatnich ustawach rząd nie poradzi sobie, bo jest za słaby intelektualnie. Przeciecz normalny ekspert nie wpadłby na pomysł podwójnej ustawy gwarantującej dwie sprzeczne ścieżki awansów naukowych i dydaktycznych.

Wszystkie problemy naszego kolonializmu wynikają z braku dekomunizacja w Polsce, a w Unii Europejskiej, niestety, dominują lewacy i PO oraz Nowoczesna.

Darek

Kształt nowej ustawy o szkolnictwie wyższym to ostatni test tego rządu jeżeli chodzi o mnie. Brak zasadniczych zmian będzie oznaczał podwójne standardy, tzn. dekomunizujemy obrońców Birczy przed banderowcami (trzonem obrońców byli zaciągnięci do LWP AKowcy) a zostawiamy całe postkomunistyczne towarzystwo na uczelniach. Oczywiście zarzutów jest więcej, ale nie czas o tym teraz pisać.

dobra zmiana?

Wyświetla od 201 do 210 z 254 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

1.png8.png2.png4.png9.png5.png