Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

Proszę o wpisywanie loginu, podpisywanie się. Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 253
Wyświetla od 1 do 10 z 254 pozycji.

Mamy naród bez dobrze rozwiniętych narodowych i patriotycznych elit i dodatkowo naród jest mało świadomy swojej sytuacji, ponieważ jest sterowany przez niepolskie media, dlatego nie widzę przyszłości przed naszym państwem. Teraz mówi się, że naśladujemy Orbana, ale to nieprawda. Orban nie ma strategicznych partnerów, on lawiruje pomiędzy wielkimi państwami. W sprawie konfliktu na Ukrainie ogłosił neutralność.

polonus

Dlaczego rząd prawicowy toleruje takie post/komunistyczne przekręty finansowe, sądownictwo nie działa itp.

To jest bardzo przykre co piszesz, ze mamy naród ale nie mamy państwa.

O'can

To jest bardzo słaba ustawa 2.0, która pozostawia w rękach komunistów władzę oraz przechowuje ludzi Putina i folksdojczów na uczelniach.

My jako naród nie posiadamy ani państwa, ani sadownictwa, ani uczelni

Zly

Piotr Mueller, wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego: Projektem zajmie się teraz parlament. Chcielibyśmy, by najpóźniej na przełomie maja-czerwca ustawa została przedstawiona prezydentowi do podpisu.

http://serwisy.gazetaprawna.pl/edukacja/artykuly/1114599,wiceminister-nauki-o-reformie-szkolnictwa.html

Jednoznaczne poparcie udzielone przez Jarosława Kaczyńskiego projektowi ustawy o szkolnictwie wyższym przecina wątpliwości, co do tego, czy ten projekt będzie przyjęty, czy też nie – ocenił w czwartek szef MNiSW Jarosław Gowin. Wyraził nadzieję, że w maju Sejm przyjmie ustawę.

http://www.mojasocjologia.pl/gowin-mam-nadzieje-ze-w-maju-sejm-przyjmie-ustawe-o-szkolnictwie-wyzszym-i-nauce/

"Popieram tę ustawę i uczynię wszystko, żeby przeszła", Kaczyński poparł ustawę Gowina.

Dodał, iż jest "pewny, że zakończy się to uchwaleniem ustawy". Jak mówił, wierzy, że nie będzie ona w "żaden istotny sposób zmieniana"

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/konstytucja-dla-nauki-jaroslawa-gowina-z-poparciem-kaczynskiego,825550.html

.

polska nauka to polityka, profesorowie PiS-u chcą takich rozwiązań w nauce jakie były za komuny, mocnej habilitacji, słabych doktoratów, możliwości pracy po 70'tce, systemu feudalnego w nauce

l.

nauka to polityka. Zmiany w szkolnictwie wyższym muszą być przegłosowane w Sejmie i podpisane przez Prezydenta, a profesorowie PIS zasiadający w Sejmie nie chcą żadnych zmian. Co może zrobić Minister Gowin?

Poczytajcie redaktora Stanisława Michalkiewicza a dowiecie się więcej o tanie tego państwa niż z habilitacyjnych rozpraw polskich naukowców oraz dzieł profesury belwederskiej. Michalkiewicz oczywiście przerysowuje, (jako dziennikarz musi sobie zapewnić udział w rynku), ale jego felietony mają moim zdaniem po nałożeniu odpowiednich filtrów większą wartość poznawczą niż mdłe dzieła napisane przez naukowców bojących się utraty kariery i pieniędzy. Niektórzy naukowcy, co znamienne, zaczynają mówić i pisać prawdę dopiero po przejściu na emeryturę.

patriota plus

Rząd PiS-u i pan Duda bronią zaciekle komunizmu, bo to własnie komuniści pozbawili uczelnie nauki wprowadzając tylko politykę i to trwa nadal. Na uczelniach pracują sami komuniści i resortowe dzieci oraz piata kolumna Putina (homo-sovieticus).

Mamy mnóstwo złodziei w kraju (nie wspominając o rosyjskich nieruchomościach w Polsce), a tu tylko gadają, gadają, gadają i nikt nie został jeszcze skazany. Podobnie jest na uczelniach, minister Gowin wie, ze były fałszowane awanse naukowe (o tym jest mowa w Uzasadnieniu do Ustawy 2.0), a On tylko gada, gada, gada i nic nie robi. Jak to jest możliwe żeby w cywilizowanym kraju na uczelniach pracowali hochsztaplerzy i idioci. Ta ustawa niczego nie zmieni, bo zmiany są takie, aby wszystko zostało po staremu. Nawet panDe jest zwolennikiem fałszywych generałów (sp. Jaruzelski, sp. Kiszczak i obecny szef sztabu, który jest homo-sovieticus, czyli zdrajca Polski), sędziów i profesorów. Tym sam tworzy kastę, czy elitę komunizmu w Polsce.

Patriota

Wyświetla od 1 do 10 z 254 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

1.png8.png2.png4.png9.png3.png