Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

Proszę o wpisywanie loginu, podpisywanie się. Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 103
Wyświetla od 1 do 10 z 104 pozycji.

Haby i profesory przeczuwają, ze maja lewe awanse i nikt ich poważnie nie traktuje.

Studiowanie powinno być zawieszone w Polsce, ze względu na żenujący poziom i afery konkursowe i nadawania awansowe.

Przecież student nie może być palantem.

O'can

Tak to jest racja problem w tym że prawdziwe oblicze dziwnych rzeczy które dzieją się w nauce to znają dr i haby. Niestety haby są w wygodnej sytuacji więc im to....wiadomo a jak widać tu drki dyskutują i tyle. Zatem nic się zbytnio nie zmieni. Bo realnie najczęściej rozmawia się z gremium prof. a są to i owszem madrzy ludzie ale ich interesem jest zachować hab bo to im gwarantuje przywileje. Może nie wszyscy za tym obstaja ale hednak spora większość.

Do Xenoxs

Niestety bo po co paz zrobi a innych tak mamy dobrze bo czasem mam wrażenie że w lektykach by się kazali przynosić co niektórzy gdyby mogli...

kiedy u nas wprowadzano informatyzację uczelni część samodzielnych nie była w stanie znaleźć swojego podziału godzin, ponieważ komputer i Internet były im obce. Teraz kiedy wzrasta nakład pracy administracyjnej przez Internet część z nich po prostu nie wykonuje swoich obowiązków zrzucając je np. na administrację. Oni nierzadko z zasady nie sprawdzają poczty i dlatego nie wiedzą nawet, że coś trzeba zrobić.

samodzielni często nie przystają do epoki

U nas nie będą respektować.....

Mi już zapowiedziano nowa ustawa ustawą a i tak mam robić i nie ma mowy o innej opcji. Będzie to martwy zapis jeśli nie będzie obligatoryjnego obowiazku zniesienia. I tak będą docisnąć i robić co chcą.

X

No tak apeli było tu dużo i powtórzę tu za kimś i co i nic.....!!!!!!!

Min. Gowin zapowiadał zniesienie habilitacji, ale nie dotrzymał słowa, dlatego ponawiam:

APEL DO WSZYSTKICH POLSKICH HABILITOWANYCH CZYTAJĄCYCH TO FORUM:

nie wciągajcie młodego pokolenia w tą komunistyczną pogoń za habilitacją i jeszcze wyższymi tytułami i zaszczytami, to próżność i nicość.

Opamiętajcie się, przecież nie o to chodzi w nauce,

miejcie odwagę i opamiętajcie się, nie wciągajcie w to młodego pokolenia, już wystarczy tego zła

apel

Za moment swój dyplom dr hab wrzucę do kosza. A tak poważnie, to habilitowanych nikt nie lubi ani środowisko, ani doktorzy, ani studenci.

Powinniście państwo naciskać na ministra Gowina, który robi ekwilibrystyczne figury przy projekcie ustawy 2.0, zamiast po prostu zlikwidować habilitacje i profesurę.

Alleluja

habilitowany

APEL DO HABILITOWANYCH CZYTAJĄCYCH TO FORUM:

nie wciągajcie młodego pokolenia w tą komunistyczną pogoń za habilitacją i jeszcze wyższymi tytułami i zaszczytami, to próżność i nicość.

Opamiętajcie się, przecież nie o to chodzi w nauce

apel

Wyświetla od 1 do 10 z 104 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

2.png4.png2.png9.png8.png7.png